Youtube


  Vjedh

  HD
  1:12
  автор | дата 21.11.2016
  • 16196
  • 9
  • 7
  Проголосовало пользователей: 16
  Tiranë/ Fenomeni i vjedhjeve në kryeqytet nuk ka të ndaluar. Ai paraqitet çdo ditë në forma dhe fytyra të ndryshme autorësh. Falë ndërgjegjësimit për rritjen e parametrave të sigurisë, një pjesë dërrmuese e bizneseve janë pajisur dhe me kamera survejimi. Kësaj here, një vjedhje e një biçiklete ka ndodhur në mes të ditës në rrugën e “Durrësit”, në kohën kur intensiteti i lëvizjes së njerëzve ka qenë i lartë. Tvklan.al sjellë pamjet filmike. Ngjarja ka ndodhur ditën e premte më datën 18 Nëntor, rreth orës 11 e 25 minuta. Ky i ri i veshur me atlete të bardha me vija të zeza, me pantallona bojëqielli treçerekëshe, me një triko sportive me kapuç, ngjyrë e zezë me shirit të bardhë në krahë është autori, i cili tashmë është shpallur në kërkim nga policia e Komisariatit Numër 3 në Tiranë. E gjithë ngjarja zhvillohet në katër minuta. Fillimisht, në orën 11 e 21 minuta hajduti kalon para derës së një dyqani, përballë të cilit në një pemë ishte mbështetur biçikleta e palidhur. 53 sekonda më pas, ai kthehet sërish, sikur po kalon rastësisht rrugën me vështrim nga hyrja e dyqanit. Këtë veprim vajtje - ardhje e përsërit dhe 6 herë të tjera, deri në orën 11:22:42, kur me kokën nga dyqani i afrohet biçikletës dhe e prek me dorën e majtë dhe largohet. 20 sekonda më pas rikthehet dhe qëndron me shpinë nga dyqani dhe duke kruar fytyrën kthehet në të djathtë dhe bën sikur thërret dikë dhe ja bën me shenjë “hajde” dhe largohet sërish. Por rikthehet dhe vështron nga dyqani (11:23:43) largohet paksa dhe më pas rikthet për veprimin final. Për rreth 1 minutë qëndron me fytyrë nga dyqani pranë biçikletës, tek telat që kufizojnë kalimin e këmbësorëve në rrugë. Duke vrojtuar me kujdes të gjitha veprimet e shitëses, ai arrin dhe studion momentin e përshtatshëm deri, kur arrin të marrë biçikletën dhe të largohet. Policia e kryeqytetit i bën thirrje qytetarëve, që në rast se kanë informacion të vlefshëm rreth këtij personi, të njoftojnë në numrin pa pagesë 112.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.09.2017
  Hajduti nga rruga vjedh ne xhami.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2018
  Pershendetje sot postuam nje video rreth Feros ku Fero vjedh kercimin nga nje djal ku bente dance ne prapaskenen e 6IX9INE shpresoj jeni te kenaqur me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2017
  KANALI PER GAMING: https://youtu.be/dTYc60Iz3Fk INSTAGRAM: https://www.instagram.com/p/BXnKc2Bl7pZ/ HEJ SHOK MIR SE VINI NKANAL TEMIN!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2017
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD;Cim Papri, një punonjës ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.06.2016
  SHQIPGaming ✘ Facebook: https://goo.gl/mKGHfz ✘ Subscribe ketu: https://goo.gl/I5OwA8 ------------------------------------------------------------------- ✘ My PC: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2016
  Mos harroni me ba LIKE SHARE dhe SUBSCRIBE ✘ Like faqes ne FB https://www.facebook.com/SHQIPGaming ✘ Performancat e PC: Kartela grafike: GeForce ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.04.2017
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.04.2018
  Fero Kopjon Lil Pump Faleminderit shum qe po boni Like & Subscribe 4 P A C.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.01.2017
  Katastrofe ne tetove...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.11.2017
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.08.2018
  Turp per kete djal ..
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.04.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.07.2018
  Kengetari i Njohur "Drake" Vjedh Kengen e Kengetarit Shqiptar "Elinel" Tek Kenga "Elinel - Bullet" ! Dhe Pastaj "Elinel" Ka postuar nje Video qe ne te Shihet qe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.06.2017
  Drejtori i LSI vjedh leket ne kompjuter.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2013
  Na ndiqni edhe në Facebook: https://www.facebook.com/UneJamMusl1man.
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.09.2017
  Rrëfim - Lexoni, Komentoni dhe Subscribe për më shumë. Faleminderit.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.09.2018
  Per te pare VIDEOT qe ne do publikojme cdo dite ju ftoj te abonoheni ne kanalin tone KLIKO SUBSCRIBE. Faleminderit. Nese deshironi na ndiqni dhe ne rrjetet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.10.2017
  stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Aleksandra Spaho, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.10.2018
  Padër Aleksandër Tanushi është ai që u përball mbrëmjen e kaluar me hajdutin Kristian Arra i cili kishte hyrë në kishën françeskane në Shkodër për të vjedhur ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2014
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.01.2017
  Mos Haroni me bo Like Share Koment edhe per fund Subscribe papare e keni. ---------------------------------------------------------------------------- Faqja e Facebook ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2017
  SUBSCRIBE MY CHANNEL FOR MORE ▻ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/shpetimhaj/ ▻ SNAPCHAT: shpetimhaj ▻ FACEBOOK: shpetimhaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.09.2017
  KANALI PER GAMING: https://youtu.be/dTYc60Iz3Fk INSTAGRAM: https://www.instagram.com/p/BXnKc2Bl7pZ/ HEJ SHOK MIR SE VINI NKANAL TEMIN!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.12.2015
  Brenda çdo hajduti gjen një qënie njerëzore, ashtu siç brenda çdo soditësi të pafajshëm, mund të gjesh një bastard.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2018
  Rina "Ashiqare" Vjedh Tekstin Nga Reperja Amerikane Cardi B Faleminderit qe e shikuat videon dhe mos harroni qe te klikoni like & subscribe per te mos ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.11.2018
  Subscribe ktu https://m.youtube.com/channel/UC-iwznbnkt6KgBh1PGeCtbA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.10.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kastriot Myftarja në emisionin e tij “Ju flet Moska” në Ora News ka sjellë rastin e vjedhjes përmes një tenderi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2018
  Mill - s'jena bashk : https://www.youtube.com/watch?v=covmtwpiIr8 Mill on instagram : @_dritmirmill MUNI ME BO DONATION NE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.05.2018
  Website: http://pamfleti.net/ Subscribe: http://bit.ly/SubscribePamfletiNet Facebook: https://www.facebook.com/pamfletial/...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.12.2018
  Puntatën e sotme e rubrikës Dosja Investigative e gazetarit Elio Laze sjell skandalin që ndodh në Universitetin Bujqësor të Tiranës. Një informacion i siguruar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.09.2017
  MOS HARRONI ME KUP LIKE VIDEON ! ▻ SUBSCRIBE KANALLIN TEM TE DYT: https://www.youtube.com/channel/UCDQw-xw9pOALvIOW3DQyDGw ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.02.2018
  25000 Subscribers????? Ishalla ju ka pelqy ky vlog, nese po atehere mos harroni me ba Subscribe and follow n'Instagram.. Main Channel: ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи