Youtube


  Vjedh

  HD
  3:59
  автор | дата 15.02.2018
  • 1151770
  • 3401
  • 411
  Проголосовало пользователей: 3812
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Teksti - Arben Duka Muzika & Orkestrimi - Genci Malaj Klarinet - Shaban Çela Kitar - Shkelqim Dule Zërat shoqërues - Pellumb Alia Titulli: Zotin do ta vjedh 1 Që kur bota është dukur Si ty tjetër s'ka Me ty zoti moj e bukur Ra vet në sevda 2 Ëmbëlsinë ai ta shtoi Si një verë e vjetër Bëri ty dhe kur mbaroi Si ty s'beri tjetër 3 Zjarr i madh i dashurisë Në qiell me hedh Dhe magjinë e bukurisë Zotit do tja vjedh Ref O lezeti mbi lezete Vetëm ty të dua Zoti s'te beri për vete Të beri për mua
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.09.2017
  MOS HARRONI ME KUP LIKE VIDEON ! ▻ SUBSCRIBE KANALLIN TEM TE DYT: https://www.youtube.com/channel/UCDQw-xw9pOALvIOW3DQyDGw ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.02.2018
  O Sa mire citi dhe lepurushi tu vjedh Telefona O Sa mire citi dhe lepurushi tu vjedh Tele O Sa mire citi dhe lepurushi tu vjedh Te O Sa mire citi dhe lepurushi tu ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2017
  ELEMENTE: VALI CORLEONE prezanton QENIN E RI SEKRET VALI CORLEONE flet me qenin e tij te ri sekret! Vali Corleone elemente. Vali Corleone ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2017
  KANALI PER GAMING: https://youtu.be/dTYc60Iz3Fk INSTAGRAM: https://www.instagram.com/p/BXnKc2Bl7pZ/ HEJ SHOK MIR SE VINI NKANAL TEMIN!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2018
  Don't forget to like and subscribe.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.05.2015
  Shikoni ALBANIANTV ku mundohen per here te pare te vjedhin 1 shtepi,do ja dalin mbane? Faqja Jone : https://www.facebook.com/LojraShqip Subscribe Ketu ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.01.2013
  DURRES- Skema e një vjedhjeje spektakolare prej 4 milionë lekësh të reja dhe 88 mijë franga zvicerane ka për autore një adoleshente 17 vjeçare. Policia e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.08.2017
  Mozzik - Xhelozia Mozzik - Xhelozia Majk - Stila (Official Video 4K) 10 Luftetaret me te Medhenj te te gjitha Kohrave!!! Top 10 Mundesit me te medhenj ne MMA !
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2014
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.09.2017
  KANALI PER GAMING: https://youtu.be/dTYc60Iz3Fk INSTAGRAM: https://www.instagram.com/p/BXnKc2Bl7pZ/ HEJ SHOK MIR SE VINI NKANAL TEMIN!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.12.2013
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.09.2015
  http://www.studiokalaja.com Es-Selamu alejkum! Ju lutemi që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.07.2014
  http://www.audionur.com Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.02.2017
  Tahiri mi ka vjedh bananat.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2018
  Aktruan : Ramiz Fetahu , Ergjan Fetahu.. funny video.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.11.2016
  Tiranë/ Fenomeni i vjedhjeve në kryeqytet nuk ka të ndaluar. Ai paraqitet çdo ditë në forma dhe fytyra të ndryshme autorësh. Falë ndërgjegjësimit për rritjen e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.02.2018
  25000 Subscribers????? Ishalla ju ka pelqy ky vlog, nese po atehere mos harroni me ba Subscribe and follow n'Instagram.. Main Channel: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2017
  SUBSCRIBE MY CHANNEL FOR MORE ▻ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/shpetimhaj/ ▻ SNAPCHAT: shpetimhaj ▻ FACEBOOK: shpetimhaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2013
  Na ndiqni edhe në Facebook: https://www.facebook.com/UneJamMusl1man.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2017
  The market employee doesn't allow robber to steal the money.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.11.2013
  Humor -LECI - 2011 - Leci Tu Vjedh San.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.11.2016
  Ue Ue Show faqja zyrëtare dhe Officiale e Facebookit: https://www.facebook.com/Ueueshoww?fref=ts Useri Official në YouTube: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.09.2016
  Jeta osh qef.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.01.2017
  Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.10.2016
  Orhidea Latifi vodhi kengen e Arbresha Gashi-t.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.01.2017
  Katastrofe ne tetove...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи