Youtube


  Urbanus blog

  HD
  24:38
  автор | дата 18.12.2017
  • 4499
  • 85
  • 2
  Проголосовало пользователей: 87
  Në një intervistë ekskluzive për Urbanus Blog, G-Ban ka shprehur hapur dhe me nota të larta pakënaqësie industrinë e këngës që po bëhet tani. Ai që prej vitit 2008 nuk është më pjesë e tregut muzikor dhe vetëm në qershor të këtij viti ka ardhur me këngën “Te amo” , e cila vjen në bashkëpunim me Crazy Girl. E gjithë kjo periudhë nuk ka qenë pa qëllim në heshtje, pasi siç thotë G-Bani, atë e kanë “dëbuar” nga skena ata që e kanë zaptuar sot dhe mbahen si “më të mirët”.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.12.2017
  Në jetë do të përballesh edhe me humbjen edhe me fitoren ajo çfarë është e rëndësishme ka të bëjë me faktin se nuk duhet të kemi humbjen kurrë në mendje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.02.2018
  Vikena Kamenica mezzo sopranoja e Teatrit të Operas dhe Baletit në një intervistë ekskluzive për Urbanus Blog, ku ndër të tjera ka treguar edhe për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.02.2018
  Në një intervistë për Urbanusblog Isak Shehu flet për fillimet e karrierës , problematikat e artit në shqiperi, Universitetin e Artit dhe nivelin e studentëve të sotëm .
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.12.2015
  Steven de Rie, sinds 1997 de inkter van de Urbanus-strips, legt hoe een strippagina gemaakt wordt. De strips worden getekend en geschreven door Willy ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.12.2017
  Askush nuk ka dëshirë të gjykohet nga të tjerat por të gjithë pa dashur biem preh duke gjykuar të tjerët. Siç thuhet në të tilla raste "bëj çfarë them unë dhe jo çfarë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.02.2018
  Në puntatën e rradhës “Your MakeUp” nën kujdesin e Alba Çobaj dhe makeup-artist-it të njohur Eni Xhixho do të mësojmë teknikat se si të bëjmë një grim për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.12.2017
  Koha është çmueshme për të gjithë njerëzit dhe dhurata më e vyer që mund ti bëni dikujt është ti kushtoni kohë nga jeta juaj. Por është e rëndësishme që të ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2018
  Urbanus Blog ju prezanton me rubrikën më të re “Your MakeUp” nën kujdesin e Alba Çobaj dhe makeup-artist-it të njohur Eni Xhixho. Kjo është puntata e parë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.01.2018
  Të ftuar këtë herë në Urbanus Blog kanë qenë binjakët e Alpazar, Romeo dhe Donaldi, ku kanë folur rreth fillimeve si aktorë, AlPazarin dhe shtysën që ky ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.12.2017
  Krishlindja është ajo periudhë e vitit që çdokush rrethohet nga familja dhe njerëzit e dashur të tij. Magjija e saj na shoqëron të gjithë ne por jo të gjithë kanë fatin ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.12.2017
  Julian Deda është nga ata aktor që nuk i mbajnë për vete mendimet e tyre, por i shprehin, madje “i bërrtasin”. Një nga deklaratat më të rëndësishme që Juli tha ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.01.2018
  Puntata e dytë e " Your MakeUp " ” nën kujdesin e Alba Çobaj dhe makeup-artist-it të njohur Eni Xhixho do të na mësojë si të bëjmë make up kur dalim darkave ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.02.2018
  Ne jemi një ekip kreativ dhe i talentuar, të specializuar në graphic design. Dizenjuesit tanë mësojnë rreth biznesit dhe industrisë suaj duke marrë në bord ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.11.2015
  Segundo lugar ! ➜Eai guri eai guria tudo bem com vcs? ☛ CLIQUE EM MOSTRAR + E VEJA LINKS CITADOS NO VÍDEO☟ Meu Blog:: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.12.2017
  Shtetin tonë nuk e ka kapur krimi, shteti jonë e prodhon vet krimin “ -shprehet Julian Deda ekskluzivisht për Urbanus Blog.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.02.2011
  Visita nuestro blog www.palabrau.blogspot.com El Coyote decide emprender la caza del siempre veloz correcaminos, pero esta vez este genial y recordado ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.02.2018
  I ftuar këtë herë në Urbanus Blog ka qenë aktori i madh, Ndriçim Xhepa ku ka folur për karrierën e tij si aktor, si e ka nisur dhe sigurisht si u rrit e u bë ky që është ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.09.2018
  SEJA BEM VINDO AO CANAL ➜ Deixe SEU LIKE+FAVORITO+COMPARTILHE e INSCREVA-SE no Canal. ▻Download do jogo: http://blog.brtsimulator.com/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.12.2017
  Buzëqeshi jetës në çdo moment të saj, edhe momentet e vështira në jetë kalojnë më ëmbël kur buzëqesh. Për askënd dhe për asgjë nuk duhet të heqësh ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.12.2017
  Mund të kemi pasur një vit të ngarkuar, me ulje e ngritje por ajo që ka rëndësi në fund është që të jemi me shpresë për të ardhmen. Jo çdo gjë mund të mund të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.11.2017
  Që me lindjen e njeriut ka lindur dhe nevoja të mos jemi vetëm por të rrethuar nga shoqëria. Ajo ka për qellim t'i bëjë njerëzit të ndihen më mirë, më të sigurtë, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2011
  Urbanus, um grupo de street dance de Presidente Prudente - São Paulo.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.02.2018
  Është e rëndësishme të konsideroni cilësinë e spotit tuaj: Skenarin, Produksionin, Audion dhe Konceptin e saj. Sot njerëzit kanë më shumë vëmendje mbi atë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.12.2017
  Julian Deda humorist dhe aktor i njohur tregon për fillimet e tij në rrugën e artit gjatë një interviste për Urbanus Blog. Megjithëse i rritur në një ambient artistik, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.10.2017
  sembarang Kaler.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2018
  Kastriot Tusha është i ftuari i rradhës në rubrikën “Kalo nga Urbanus” i cili na tregoi më shumë planet e tij të ardhshme dhe punën e tij si pedagog. Ai shprehet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.12.2017
  Një përshëndetje e ngrohtë vjen për Urbanus blog nga regjizorja dhe aktorja e famshme Arjeta Dhima.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.03.2018
  Urbanus mendon për punonjësit tuaj duke personalizuar uniformat e tyre në bazë të tipologjisë së biznesit. Ne i japim rëndësinë e duhur cilësisë dhe detajeve ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.07.2014
  jean Pierre Van Rossem en Urbanus schuiven aan bij Pauw en witteman uitzending (14-01-2011)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2018
  Ne nxjerrim mësime nga çdo eksperiencë që kalojmë në jetë. Edhe kur gabojmë apo jemi pjesë e situatave jo pozitive ajo që ka rëndësi është që mësojmë prej ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.10.2018
  Urbanus 1994 MB OF-1318 - Mods Proton Bus - Zueira - Mod BR - Jogo de celular e pc - Android ▻VEJA MAIS MODS PARA O ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.02.2018
  Dhuna ndaj femrës në Shqipëri është një fenomen shumë i përhapur si shkak i shumë faktorëve të ndryshëm.. Askush nuk ka të drejta mbi të dhe aq më shumë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.12.2017
  Në 'Kalo nga Urbanus' i ftuar Erik Lloshi për të na folur për projektet, jetën dhe planet e tij për të ardhmen.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.02.2018
  Në puntatën e tretë të “Your MakeUp”përsëri nën kujdesin e Alba Çobaj dhe makeup-artist-it të njohur Eni Xhixho do të mësojmë teknikat se si të bëjmë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.12.2017
  Ne dimë çfarë ka ndodhur por nuk e dimë se çfarë do të ndodhë... Ne nuk duhet të kemi frikë nga e ardhmja. E shkuara na dha mësime që të mos përsërisim të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.01.2018
  Një intervistë e këndshme në Urbanus Blog me këngëtaren e njohur Gerta Mahmutaj, ku nuk munguan as nuancat e humorit, sidomos gjatë “Lojës së ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.12.2017
  Paraja nuk mund të blejë lumturinë ,por as varfërinë. Ajo është diçka e nevojshme për jetën e çdo njeriut,e rëndësishme është që të dimë të mos jemi të varur ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи