Youtube


  N'za 54, i ftuar getinjo , 04.11.2017 rtk

  33:54
  автор | дата 04.11.2017
  • 6142
  • 23
  • 6
  Проголосовало пользователей: 29
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n'Za #55, të ftuar BimBimma & ErgeNR 11.11.2017 RTK Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.04.2017
  Mysafir ne studio: Mozzik - rep artist Nikka - këngëtare Merita Harxhi Koci me koleksionin e ri "Perla" Kreshnik Jonuzi prezanton dokumentarin "Beteja e...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.10.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n,Za #51,fashion district çarshia,fashion district rtk,agnesa vuthaj rtk, diana qerimi nza, yllka brada nza, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.11.2017
  Tribuna Channel.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2017
  Tribuna Channel.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic INTERVISTA ME BLERIMIN - Fatmir Limaj 30.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.11.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic RTK3 LAJME 16:00 04.11.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2017
  Ndihmo Naronin është fushata e cila na kujtohet të gjithëve. Nëna e Naronit ,Fjolla Gjolbalaj dhe iniciatori I fushatës “Ndihmo Naronin “ Zgjim Sojeva flasin për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.12.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.10.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic DISKUTOHET LIGJI PËR RTK-NË 27.10.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2017
  n'Za #50, e ftuar KIDA , 14.10.2017 - RTK Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.04.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic nZa - Emisioni n'Shesh21.04.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic DISKRIMINOHEN EDHE NË PUNËSIM Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n'Za, Ermal Fejzullahu & Astrit Stafai 17.03.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.10.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2017
  Prapaskenat e emisionit n'Za. Facebook : nZaRTK Instagram: nZaRTK Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic RTK3 INFO 17:00 04.11.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2017
  Mysafire në pjesën e parë: Vesa Smolica – këngëtare Mysafir në pjesën e dytë : Lindon Berisha – Këngëtar Rubrika “La vita” – Ushqimi para dhe pas Fitnesit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n'Za #56, gjatë xhirimeve 18.11.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n'Za #59, i ftuar Gent Fatali , 27.01.2018 RTK Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.10.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Mysafire ne pjesen e pare: Argjira Spanca - blogere Mysafir ne pjesen e dyte: Dj Dagz - Hapja e sezonit te ri ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2018
  Qesharake apo jo ? Bojeni Like edhe Subscribe videon per ma shume video qesharake.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.02.2018
  Ne pjesen e pare flasim per eventin "All the single people" bashke me Migjen Krasniqi - Ne pjesen e dyte, i ftuar reperi Fero, per te sqaruar gjithcka per te cilen u ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.11.2016
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.02.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n'Za #60, Dea Venhari - blogerja e parë shqiptare për nëna dhe fëmijë 03.02.2018 Follow RTK: Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2018
  Të ftuar në studio 7 personalitetet më të suksesshme të 2017-ës. - Blerta Zeqiri - Regjisore - Arben Zharku - drejtor i Qendrës Kinematografike të Kosovës - Getta ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.02.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Mysafirë ne pjesën e parë: Rifat Smani dhe Lulzim Bucolli - aktorë në serialin "Schengen Visa" . Mysafir në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n'Za #54, Making off Blero & Kolë Oroshi - RTK Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.04.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Mysafir ne studio: Besnik Canolli - 2po2 Rubrika per zemer : Norik Uka - fotograf Follow RTK: Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.11.2017
  Getinjo e ka sjellë për të gjithë adhuruesit e tij videoprojektin e ri muzikor, "Mucho Dinero". Ai ishte i ftuar në emisionin Express të KTV-s, ku tregoi më shumë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic n'Za #56, të ftuar Blero & Kolë Oroshi, 18.11.2017 - RTK Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.03.2017
  Mysafir ne pjesen e pare: Kida dhe promovimi i kenges "Andrra" & Getinjo me promovimin e kenges "Helem". Mysafir ne pjesen e dyte: Elinel promovon kangen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2018
  Kida,Getinjo, Mozzik,Dhurata & Samanta,Yll Limani,Amir Rrahamani,Eni & Genci, Butrinti & Elinel Urimet e personazheve më n'Za të 2017-ës eksluzivisht për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.07.2015
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи