Youtube


  Made in albania

  HD
  3:34
  автор | дата 01.06.2016
  • 3534196
  • 12799
  • 3247
  Проголосовало пользователей: 16046
  Тэги: #Robert, #Berisha, #MIA
  Robert Berisha - MIA (Official Video) iTunes: http://smarturl.it/iTunesMIA Amazon: http://smarturl.it/AmazonMIA Google Play: http://smarturl.it/GooglePlayMIA Spotify: http://smarturl.it/SpotifyMIA Deezer: http://smarturl.it/DeezerMIA ********** [LYRICS] Nuk o rege as hip hop as tallava Po osht Made in ALBANIAA Osht Made in ALBANIA Kuken e gjon beli holl Kur po kcen si shqiponj Gojen hapun pa ma len a lelelele Kudo qe je un do jem Se ti je nzemren tem Per kerkon hiq mos ta nin Kalle Kalle Krejt Mu domlla do mem ra Domlla do mem ra Domlla do mem ra Made in Albania Femrat nbikini nplazh ka ulqini Sa bukur kokan desh si ato nuk ka Femrat nga shkupi kuku far trupi Mnxoni belaja n'Tiran tu bo sefaaa Dridhe mos tvjen marre Se je vajz Shqiptare Tregoj krejt botes bone si Albanooo U kall krejt veni qfar race jemi Tregoj krejt botes bone si Albanooo kuken e gjon beli holl Kur po kcen si shqiponj Gojen hapun pa ma len A lelelele Kudo qe je un do jem Se ti je nzemren tem Per kerkon hiq mos ta nin Kalle Kalle Krejt Mu domlla do mem ra Domlla do mem ra Domlla do mem ra Made in Albania Nuk o rege as hip hop as tallava Po osht made in ALBANIA Osht made in ALBANIA Kuken e gjon beli holl Kur po kcen si shqiponj Gojen hapun pa ma len A lelelele Kudo qe je un do jem Se ti je nzemren tem Per kerkon hiq mos ta nin Kalle Kalle Krejt Mu domlla do mem ra Domlla do mem ra Domlla do mem ra Made in Albania (C) Bzzz Entertainment YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz Website: http://www.bzzz.tv Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv Music: Ionut Cercel Video by: Entermedia Text: Gjiko Produced: Massive Production Vocal Recording: Darko Dimitrov Saxophone: Astrit Osmani (C) Robert Berisha 2016
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.02.2018
  100K per la MADE IN ALBANIA ⬇ commento con la "made in" che volete vedere Seguici su INSTAGRAM qui ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.02.2018
  Qeveria po planifikon promovimin e prodhimit vendas në botë me një rrjet dyqanesh të përmbledhura nën një slogan. Pikërisht për këtë të fundit, pra për të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.08.2016
  Gangs based in Lazarat are believed to produce about 900 metric tons of cannabis a year, worth about 4.5 billion euros (£3.5 billion/ $6.1 billion) - roughly half ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.03.2011
  Eh Shqipni e shkrete.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.10.2014
  Aksesorët janë elementë, që tërheqin gjithmonë vëmendje, dhe janë zgjedhja që bën diferencën në një veshje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.02.2017
  Report TV - Made in Albania në Mamurras, djtathë dhie si dikur.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.04.2017
  Report TV - Made in Albania, Hidrofarma me perime "të çuditshme"
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.02.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.10.2016
  Report TV - Made in Albania zbulon djathin e dhive alpine në natyrë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.07.2014
  This is Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2016
  Report TV - Made in Albania viziton fermën "Valbona" në Papër Elbasan.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2016
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.07.2018
  PER DONAZIONI MANDATE A QUESTA CARTA DI CREDITO e VAFFANCIORLA: 5305 1448 0076 2731 SE VOLETE AIUTARMI PER FARE VIDEO SEMPRE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.09.2016
  Report TV - Shtëpi druri brenda muajit? Made in Albania na tregon Eco Alsion në Vorë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.04.2017
  Aheng ne Zharrës 2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.05.2017
  Report TV - Made in Albania zbulon kepurdhat ne ish repartet ushtarake te diktatures.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2016
  Report TV - Made in Albania zbret në Pukë - Mikpritje dhe prodhime BIO tek Hani i Përparim Laçit dhe Famullia e Kçirës.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.09.2016
  MADE IN ALBANIA , PRISKA PRANË TIRANËS NË MADE IN ALBANIA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2017
  Automatiku Shqiptar Tipi 1982 (ASH-82) Albanian Made Automatic Assault Rifle Type 1982.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.04.2016
  Report TV - Made in Albania viziton Fermën Bio të Vezës "Kokove" në Çajup Gjirokastër.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.10.2016
  Report TV - Made in Albania gjen vaj ulliri safi! Tek "Bujari" në Cukalat.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи