Youtube


  Kengetaret shqipetar duke bere komedi ft ( noizy ,ledri , capital t , fero , mozzik , butrint )

  HD
  3:41
  автор | дата 10.02.2018
  • 751
  • 6
  • 2
  Проголосовало пользователей: 8
  Hope you enjoyed this video , if you did please give big thumbs up and subcribe and maybe comment ... Please Turn on Notification also i want to say thank you all guys for the support Check out Last video please : Check out my social media : Facebook : https://web.facebook.com/profile.php?... Instagram : www.Instagram.com/diorii_12 FOR EVERYTHING : fskills42@gmail.com See you in the next video Bye Bye
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2018
  Nqofse doni me postu ende video boni SUBSCRIBE. Instagram : valon.aljiji arbi.ismaili denis.abdii jeton.nn.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.03.2018
  Hope you enjoyed this video , if you did please give big thumbs up and subcribe and maybe comment ... Please Turn on Notification also i want to say thank you ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.01.2018
  Per me shume video te tjera rreth showbizit shqiptar beni like dhe subscribe . FALIMINDERIT .
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.08.2018
  Fero po tallet me S4MM , por S4MM poashtu ka nje pergjigje per Feron.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2018
  Flm qe e kshyrt deri ne fund , Shpresoj se ju ka pelqy nese po atehere beni Subscribe , Like , Comment Dhe Ju lutem Aktivizoni Zilen Per te mos humbur asnje ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.08.2018
  Edhe pse është mjaf ti ri në moshë , Fero ka arritur të korrë një sukses të jashtëzakonshëm duke u kthyer në një fenomen dhe një prej reperve më të komentuar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.11.2017
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.12.2017
  Votoni:http://www.easypolls.net/poll.html?p=5a3c2ed9e4b04ebe73ddb8f4.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи