Youtube


  Kalo nga urbanus të ftuar romeo dhe donald veshaj ( intervista e plotë ) 18 janar 2018

  HD
  23:33
  автор | дата 18.01.2018
  • 23692
  • 137
  • 6
  Проголосовало пользователей: 143
  Të ftuar këtë herë në Urbanus Blog kanë qenë binjakët e Alpazar, Romeo dhe Donaldi, ku kanë folur rreth fillimeve si aktorë, AlPazarin dhe shtysën që ky program i ka dhënë. Njëkohësisht ata kanë folur edhe për faktin e të qenit binjak si dhe për jetën e tyre private. Sigurisht që dyshja Montana& Mantela nuk kanë harruar që t’i shtojnë pak humor intervistës siç vetëm ata dinë të bëjnë...
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.03.2018
  https://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/albanianpazarhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTV Nje shfaqje nga Agron ...
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.06.2018
  TV Oranje ontmoet de Vlaamse zangeres Dana Winner in Theater De Schalm in Veldhoven, waar ze optreedt in het kader van haar 'Leven vol liefde' ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2017
  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.12.2017
  Julian Deda është nga ata aktor që nuk i mbajnë për vete mendimet e tyre, por i shprehin, madje “i bërrtasin”. Një nga deklaratat më të rëndësishme që Juli tha ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2018
  https://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/albanianpazarhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTV Nje shfaqje nga Agron ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.12.2017
  Shtetin tonë nuk e ka kapur krimi, shteti jonë e prodhon vet krimin “ -shprehet Julian Deda ekskluzivisht për Urbanus Blog.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.03.2018
  Romeo Veshaj - Donald Veshaj Aktor ne Alpazar Shou Humor You do not cost anything to subscribe my chanel For me it's a big deal I also subscribe your ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2017
  Nen drejtimin e Eva Muratit vjen per ju: VIP ZONE - Nje program qe sjell jeten dhe veprimtarine e artisteve me te njohur te momentit Nje interviste me dy binjaket ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.02.2018
  Dhuna ndaj femrës në Shqipëri është një fenomen shumë i përhapur si shkak i shumë faktorëve të ndryshëm.. Askush nuk ka të drejta mbi të dhe aq më shumë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2018
  Konfliktet e vazhdueshme për vijën e ujit përfunduan me një vrasje mes kushërinjve. Krimi ndodhi mëngjesin e së shtunës në fshatin Gumenicë të Bashkisë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.09.2017
  Prd by #OldGametv https://youtu.be/W9GJCw3PhVY.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.08.2007
  Donald and Romeo's make-out session at the Daya Hotel..hehehe.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи