Youtube


  Ja si e vjedh hajni një telefon, në një barnatore në prishtine

  HD
  0:21
  автор | дата 25.12.2017
  • 252
  • 0
  • 0
  Pak më parë ka ndodhur vjedhja e radhës në kryeqytet. Një person i moshës së mesme ka hyrë në një barnatore kinse për të pyetur për medikamente, porse po i njëjti ka vjedhur një telefon celular dhe ka ikur shpejtë, transmeton Indeksonline. Janë kamerat ato që regjistrojnë thuajse çdo lëvizje në këtë barnatore, dhe po të njëjtat tregojnë edhe fytyrën e këtij personi që ka kryer vjedhje. Ndërkohë që për rastin në fjalë është njoftuar edhe policia e Kosovës, për të cilin rast edhe po kryhen hetimet. Vlen të përmendim faktin se muajt e fundit dukshëm është rritur fenomeni i vjedhjeve.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.03.2014
  Hajnat e Xhepave - Prizren TV Prizreni ne bashkëpunim me Policin e Rajonit të Prizrenit.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.02.2018
  L.Shpati F.Gashi B.Shala A.Kameraj L.Berisha Instagram: https://www.instagram.com/d.l_vines/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.06.2018
  Përshëndetje miq të kanalit tim! Ju falenderojë që më ndiqni nëpërmjet kanalit tim në youtube! Faleminderit!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  Hajduti minoren vjedhë dy kuleta brenda të njëjtit lokal në Prishtinë. The market employee doesn't allow robber to steal the money. Vjedhje spektakolare në një ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.12.2017
  Hajnat ne EndiMarket -Zheger me date. 24.11.2017, Ju Lutem Nese ndokush mundet te identifikoj personat ne fjale lajmrohuni ne privat. Faleminderit per ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2018
  Policia e Kurbinit ka finalizuar operacionin "Skuraj" duke kapur në flagrancë dy nga tre autorët e një vjedhje me armë të një karburanti në aksin rrugor Milot ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.06.2018
  Video gjatë vjedhjes tek “Telefonia dhe Money Gram Qëndrimi Kamenice” Me 3 qershor pas orës 03:00 të mëngjesit, persona të paidentifikuar deri më tani, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.04.2009
  tu vjedh IX ne test Kombetare.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2014
  Sot gjat ores se mengjesit nje Hajdut i pa identifikuar ka grabitur nje dyqan rrobash hajduti ende nuk eshte i identifikuar.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.02.2016
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2011
  Lyrik: kjo bota e sotme ka pas shum ftyra t'kqija// me plot kriminela, diktatora e terrorista// kur korruptioni e hajnia, spo marrin fund// varferia po rritet, e qindra ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.08.2015
  Tirane, ja se si nje femer vjedh celularin ne nje tavoline picerie.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.11.2017
  Policia e Vlorës ka publikuar pamjet e vjedhjes së një supermarketi në lagjen “Hajro Çakërri” në qytetin bregdetar. Ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë, ndërsa ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи