Youtube


  Don phenom freestyle (diss noizy)

  1:1
  автор | дата 06.01.2018
  • 63011
  • 900
  • 92
  Проголосовало пользователей: 992
  #donphenom #freestyle
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.10.2017
  Se bojm per klikime e bojm per qef.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.08.2018
  Jeton diss Noizy Don Phenom diss Noizy Koncert Unikkatil TBA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.06.2016
  iTunes : http://itunes.apple.com/album/id1189728252 Don Phenom - Sjeni Gati Per Mu (OTR DISS) Music: Pablo Productions Rec & Mix: Yorkie Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.07.2017
  Nuk e bojm per klikime ,e bojm per qef.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2018
  Pershendetje sot postuam nje video rreth 2 reperave Don Phenom dhe Noizy ku Don Phenom beri diss Noizyt ne story te instagramit. Faleminderit që e shikuat ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.03.2018
  Noizy diss Don Phenom (Kriminell)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.03.2018
  NOIZY & S4MM VS VINZ & DON PHENOM •ALBANIAN RAP/TRAP COMPARISON #vinz #donphenom #vs #s4mm #noizy #hellbanianz #albanianrap.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.11.2017
  Don phenom - me shoket e tij dhe me vllezerit e ndalojne Noizyn ne koncer ne new york ... mos e humbisni kete vidjo... Subsribe per vidjo te tjera :) flm.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.11.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Mc shpeta diss: Unikatil, Noizy, Geti, Don Phenom, Duda, Gjiko.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2016
  Subscribe my channel Add me: Facebook : Jetmir Tifeku Instagram : @jetmir.tfeku snapchat : Jetmiri777.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.10.2018
  Noizy diss Don phenom.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2018
  Noizy - diss don phenom.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.04.2018
  Don Pheezy Tour 2018 prishtina.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.09.2018
  Subscribe per me shume video.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.08.2018
  Don Phenom VS. Noizy ▷Albanian Rap/Trap Music Comparison 2018 #donphenom #vs #noizy #donphenomvsnoizy #otr #cfe #tba #albanianrap.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.10.2018
  Shpresoj tju pelqeje videoja !
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.08.2018
  Don Phenom e kall koncertin me kongen kunder otr.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.08.2018
  Video te tjera: https://www.youtube.com/watch?v=1slfSKGXAkg Cudirat Shqiptare: https://www.youtube.com/watch?v=_P_uyj5pOTQ.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.11.2017
  Kjo video esht per 95 ndjekes te faqes ,flm shum nga zemra.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.11.2017
  Noizy vs Don Phenom /E verteta rreth koncertit te New York-utNoizy vs Don Phenom /E verteta rreth koncertit te New York-utNoizy vs Don Phenom /E verteta ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.12.2017
  Comming Soon.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2018
  Lyrics - Noizy Dj ABOOM https://www.facebook.com/SwagGang-1614773001913180/ https://www.instagram.com/swaggangchannel/?hl=en.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи