Youtube


  Channeloneal

  1:43:46
  автор | дата 18.01.2019
  • 4822
  • 13
  • 7
  Проголосовало пользователей: 20
  Të ftuar: 1. Rovena Voda, zëvendësministre e Brendshme 2. Baftjar Rusi, avokat i Klement Balilit 3. Aleks Hajdari, kryetar i shoqatës së Policëve në Lirim 4. Fejzo Subashi, gazetar 5. Doriana Bezat, reportere e kronikës së zezë në “News 24” 6. Arsen Rusta, reporter i kronikës së zezë më Report tv
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.11.2018
  I ftuar: Mehmet Prishtina, stërnip i Hasan Prishtinës.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.12.2018
  Sot në orën 19:05 ne Dosja Investigime ne Channel One do njiheni me padinë e Vladimir Kostës ndaj televizionit tone dhe kërkesën e tij për dëmshpërblim 200 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2019
  Të ftuar: 1. Enida Bozheku, pedagoge e jurisprudencës, avokate 2. Idajet Beqiri, avokat 3. Eni Çobani, drejtuesue e emisionit “Shihemi në gjyq” në Tv Klan 4.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.01.2019
  Për temën “Kush fitoi Rama apo Meta?”, të ftuar Arjan Starova, kryetar i Partisë BLD dhe Agron Duka, kryetar i PAA. Për temën “Pse nuk duhet ta braktisim ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2018
  I ftuar: Maxhun Peka, ish-ambasador i Shqipërisë në Vietnam, Francë dhe Kinë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.09.2014
  Vedat Xhymshiti, shpalos anen njerezore te tij ne nje interviste 30 minuteshe per gazetaren Gentiana Rreshka te Televizionit 'Channel One' ne Tirane. Ajo çfar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.01.2019
  Për temën “Vlora a eshte 'kryeqytet' i krimit”, të ftuar deputetja nga qarku i Vlorës Nadia Mecorapja dhe Artur Rroshi, analist. Për temën “Kavaja sa ka ndryshuar” ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.10.2017
  Të ftuar: 1. Shefqet Muçi, profesor i të Drejtës Penale, ish-ministër i Drejtësisë 2. Ermir Dobjani, ish-Avokat i Popullit 3. Eni Çobani, pedagoge e Jurisprudencës, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2019
  Per temen "Te besh beteje per nje kryq" te ftuar Miron Cako Pergjigjes i Zyres Katekizmit, Arbiola Halimi pedagoge Per temen "Sa vlere ka nje diplome ne ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.12.2018
  Të ftuar: Orhan Sakiqi - Dr.Inxhinier Arben Tafaj - Kryetar i Shoqates Tirana Zenel Hoxha - Kryetar i Dhomes Angleze të Tregtisë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.01.2019
  Te ftuar: Bledian Koka, analist dhe Alfred Cako, analist. Ne panelin e dyte "Nje udhetim ne Jeruzalem" Olsi Jazexhiu, historian dhe Bledian Koka, analist.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.12.2018
  Të ftuar: 1. Ina Kila, studente e Gazetarisë, fakulteti i Histori-Filologji, UT 2. Xhuljan Guçe, kryetar i Këshillit Studentor, Fakulteti I Shkencave të Natyrës UT 3.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  Të ftuar: 1. Bledar Çuçi, ministër i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Në një panel me 2. Leonard Karaj, gazetar 3. Evis Nasto, gazetare 4. Luan Laze, gazetar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2019
  Të ftuar: 1. Teuta Vodo, zëvendësministre e Drejtësisë 2. Romeo Hanxhari, pedagog në Universitetin e Tiranës 3. Fatos Çoçoli, gazetar, analist për problemet e ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.12.2018
  Puntata e sotme e rubrikës Dosja Investigative e gazetarit Elio Laze në Channel One, solli faktet tronditëse se si studentët e UBT vidhen nga institucioni ku ata ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2016
  Per te pare te gjitha emisionet klikoni ketu http://www.channel-one.al/category/emisione/vip-room/ https://www.facebook.com/VipRoomTVShow/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2016
  I ftuar: Skënder Zogu, djali i vëllait të Ahmet Zogut.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.11.2018
  Të ftuar: 1. Luan Malltezi, historian, Profesor Doktor 2. Marenglen Kasmi, Historian, Doktor i Shkencave 3. Çelo Hoxha, studiues, Doktor i Shkencave 4.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.07.2018
  I FTUAR: Zija Lepenica, i vëllai nga nëna i Sadik Premtes.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.01.2019
  Puntata e sotme e rubrikës Dosja Investigative e gazetarit Elio Laze në Channel One, solli faktet tronditëse se si studentët e UBT vidhen nga institucioni ku ata ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.01.2019
  Të ftuar: 1. Edmond Panariti, ish-ministër i Jashtëm, deputet i LSI 2. Marko Bello, ish-ministër i Integrimit 3. Arben Çejku, ish-ambasador i Shqipërisë në Kosovë ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи