Youtube


  Bes kallaku parajsa e skifterave 2016 pjesa 1 endrra per shkolle te larte

  HD
  9:16
  автор | дата 07.11.2017
  • 111757
  • 658
  • 39
  Проголосовало пользователей: 697
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti Regjia: Altin Basha
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2017
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.02.2017
  Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.08.2014
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital ALS ice bucket challenge.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.07.2018
  "Hostel by Anabel" eshte nje bashke-prodhim i Anabel Entertainment dhe INTV Krijuar nga : Dalina Buzi Bashke-moderatore: Alberta Kamenica Ana Haxhimali ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.05.2016
  IN Report - Parajsa e Skifterave @ Teatri Eksperimental. Ndiqni ne kete report nje interviste ekskluzive me Bes Kallakun si edhe disa pjese nga stand up ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.09.2015
  I Modhi Gjini Portokallis.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2017
  Erion Isai i ftuar në "Një kat më lart" nga Ermal Peçi. ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.11.2017
  WEBSITE: http://digitalb.al/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Digitalb INSTAGRAM: https://www.instagram.com/digitalb_official TWITTER: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.12.2016
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Bashkia e Tiranës ka zgjedhur ta kalojë festën e Krishtlindjes, duke u shërbyer njerëzve në nevojë dhe të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.04.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.02.2017
  https://www.facebook.com/ArtStreetMK/ Il primo attore albanese a Zelig Kur u nisa nga Fushe Kruja, kisha vetem nje enderr me vete, sot lavdi Zotit, pervec ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Skena dhe Kostumografia: Iliriana Basha Producent ekzekutiv: Genc Gjineci Regjia: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.04.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.10.2017
  Festa shqiptare ne Itali Teramo, 07 Tetor 2017 Bes Kallaku (skifteri)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2016
  IN Backstage - Shfaqja “Parajsa e Skifterave” @ Teatri Eksperimental ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.04.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Skena dhe Kostumografia: Iliriana Basha Producent ekzekutiv: Genc Gjineci Regjia: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2017
  Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ngjashme nga formati i njohur italian i humorit, “Zelig”, duke ëndërruar se një ditë do të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.04.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.09.2017
  Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni 'Subscribe' me qellim te ngarkimit te videove te reja. Click Subscribe ! Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи