Youtube


  Bes kallaku

  HD
  3:23
  автор | дата 21.07.2018
  • 5258677
  • 22901
  • 1404
  Проголосовало пользователей: 24305
  Get the song here: https://fanlink.to/NaVjenDita?viewAsOwner=true Music & Produced: MIXEY Lyrics: Gent Fatali, Bes Kallaku Styling: Altin Mici Image maker: Miranda Dupi Video: MaxProduction Connect with Mixey: https://www.facebook.com/mixeyofficial https://www.instagram.com/mixeyofficial Connect with Gent Fatali: https://www.instagram.com/gentfatali/ Connect with Bes Kallaku: https://www.instagram.com/bes_kallaku/ ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA All rights reserved MIXEY MUSIC L.L.C
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.07.2017
  Subscribe for more Contact on instagram :on_air_official https://www.instagram.com/on_air_offi... Noizy ft Altin Sulku - Ajshe Ti Amo S4MM AZET Mozzik ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2018
  Bes Kallaku vazhdon të na surprizojë. Aktori i humorit kësaj radhe ka bërë "gara" me një Lamborghini. Në rubrikën "Për drekë me mua" në emisionin "E Diela ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.02.2018
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Irkenc Hyka Saks: Vis Shkodrani Lyrics: Bes Kallaku, Olsi Bylyku Video: Adi Grishaj * A e di se c'thot refreni?
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Skena dhe Kostumografia: Iliriana Basha Producent ekzekutiv: Genc Gjineci Regjia: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.01.2011
  BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA (official video) Music by Stine Lyrics by Bes Kallaku Directed by Erjon Isai, Bes Kallaku Camera Eduart Grishaj Edited ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2018
  www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.05.2017
  Kjo video permban momentet me gazmore nga aktori i famshem i portokallise, Besart kallaku! Urojme qe kjo video tju pelqeje pasi shume te tjera edhe me te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2018
  www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.02.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Starring: Bes Kallaku, Rati, Lionel Boci, Ija Music: Maringlen Boja Saks: Adi Sybardhi Video: Studio Grishaj Director: Bes ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.10.2018
  www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.09.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Lyrics by: Bes Kallaku Produced by: Irkenc Hyka & Bruno Klajdi Haruni on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.12.2017
  E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.04.2018
  Bes Kallaku i ftuar ne 'Nje kat me lart' me Ermal Peçi ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Irkenc Hyka Lyrics: Muma, Petro, Bes Video: Eduart Grishaj Montazhi: Ilir Omeri Make up: Marlin Lako Koreograf: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2018
  Bes Kallaku nis program televiziv-Ja komenti Xhensiles Becaffe.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.10.2017
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.06.2018
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Muzika: Edlir Begolli Make up artist: Marlin Lako Teksti: Bes Kallaku & Edlir Begolli Video: Eduart Grishaj *** Teksti: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.08.2018
  Published by: AVD Digital Muzika: Shpetim Saraci.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2018
  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN; “BE Coffee” është programi më i ri që ka nisur në Tv Klan, i integruar brenda spektaklit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.10.2014
  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Artist booking? booking@acromax.de Music by Maringlen Boja.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.05.2015
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Irkenc Hyka Teksti: Vangjel Kozma & Jani Duri Regjia: AB, BK, EI Speciale: Ija Bes Kallakut Producent: AP Ne ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.01.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Muzika: Irkenc Hyka Teksti: Bes Kallaku Video: Eduart Grishaj © & ℗ Bes Kallaku & AVD Digital. All Rights Reserved.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Maringlen Boja Video: Eduart Grishaj Lyric: Bes Kallaku & Olsi © & ℗ Bes Kallaku & AVD Digital. All Rights ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2013
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Arber Gorezi Lyrics: Bes Kallaku Master: Tull Production Video by: Loku Production Publishing : Super Sonic ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2011
  http://www.facebook.com/Vllaii Behuni Fans .
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.06.2018
  Contact on IG - @chipmunks.channel #beskallaku #ermalfejzullahu #daja SUBSCRIBE per me shum video chipmunks. SUBSCRIBE per video nga te gjitha ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Skenografia dhe kostumet: Iliriana Loxha Basha Skenari: Erion Isai, Besart Kallaku Asistent regjisor: Rezart Barjoti ...
  • СКАЧАТЬ
  i love you xhensila i love you besi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.08.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Irkenc Hyka Lyrics: Besi & Petro Camera:Eduart Grishaj Editing: Endi Hoxha Vfx: ND Film Pro.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.08.2016
  AVD Digital - https://smarturl.it/AVDdigital Music: Mariglen Boja Camera: Eduart Grishaj Editing: Endi Hoxha.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.09.2017
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.07.2015
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Video by: Eduart Grishaj Music by: BOJA Production - Maringlen Boja Falenderim per: La Cueva Beach Bar Sarande ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2017
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2014
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music by: Maringlen Boja Video by: Eduart Grishaj - Grishaj HD Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи