Youtube


  TheJonno66

  HD
  0:56
  автор | дата 18.09.2017
  • 2400
  • 1
  • 0
  Проголосовало пользователей: 1
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Mungesa e ndriçimit publik në lagjen “Kodra e Trimave” e bënë këtë zonë të kryeqytetit të përshtatshme për hajnat. E banorët thonë se shumë herë kanë .
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Onima Media: Futboll. Gashia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  28 Nëntor 2015 - Gjithçka që ndodhi para, gjatë dhe pas arrestimit të Albin Kurtit tek selia e VV-së në Prishtinë. Festa e 28 Nëntorit e këtij viti në Kosovë, është ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Emisioni n'ZOOM 3 - Diellza & Aferdita, Milot Hasangjekaj, Fatos Kryeziu, Mustafë Muçaj, Lily Nimani. Video nga portali arbresh.info. Automan - Emisioni i plotë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Ramush Haradinaj qysh prej ditës së djeshme është Kryeministri i ri i Kosovës. Ai u votua në Kuvend me 61 vota pro ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  Pritja e Vitit të Ri 2016 në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë. Komuna e Prishtinës edhe këtë vit e vazoi traditën e organizimit të pritjes së vitit të ri në sheshin...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Publisher: Hashim Thaqi takohet me Ramush Haradinaj Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Tribuna Channel dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Haboob” është një stuhi e fortë rëre e zakonshme në shkretëtirën e Saharasë dhe Gadishullin Arabik. Pamjet në videon ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info Momenti kur trupi i pajetë i Sali Gërqinës nxirret nga Ura e Fshejtë . Pamje të reja nga nxjerrja e Sali Gërqinës nga Ura e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  Familjarët vendosin lule mbi varrin e Dijamant Zabërgjes i cili u varros sot (26 Korrik 2016) në varrezat e fshatit Ropicë të Vushtrrisë. Gazeta Zeri Web: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Publisher: OnAir Media Follow RTK: Facebook: WEB: ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Publisher: OnAir Media ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur, kjo video që ka siguruar portali Arbresh.info, është një grabitje që ka ndodhur në kryeqytet me datën 26 mars të këtij viti, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Video nga portali arbresh.info. Tribuna Channel. Tribuna Channel. Dardan Molliqaj i reziston policëve të cilët i kërkojnë ta lëshoj sallën pasi u ndërpre për një ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. MOS HARRONI ME KUP LIKE VIDEON ! ▻ SUBSCRIBE KANALLIN TEM TE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Vjedhje spektakolare në një nga supermarketet e Prishtinës. Vjedhje spektakolare në mes të ditës në Prishtinë. Hajduti minoren vjedhë dy kuleta brenda të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Në hollin e Kuvendit të Kosovës, janë bërë homazhe për ish-kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepi. Varrimi i ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  Emisioni n'ZOOM 1 - Mihrije Braha, Baby G, Skivi, Vlora Krasniqi. PROMO Emisioni 1 n'ZOOM - Mihrije Braha, Skivi, Baby G, Vlora Krasniqi. Emisioni 4 n'ZOOM ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Gjithçka që ndodhi në seancën për votimin e Qeverisë së Kosovës me kryeministër Ramush Haradinaj Video nga portali . Parlamenti i Kosovës është ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Emisioni n'ZOOM 2 - KIDA, Tringa Kay, Pro Band & Ganja, Jehona Idrizaj. PROMO - Emisioni 2 n'ZOOM - Kida, Tringa Kay, Pro Band & Ganja, Jehona Idrizaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Deputeti i PAN-it Milaim Zeka ka shpërthyer në seancën e jashtëzakonshme e cila po mbahet sot. #KosovaPress ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Emisioni n'ZOOM 6- Fehmi Ferati, Bambi, Kosovare Halimi, Besnik Podvorica Facebook : . ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Interaktiv - Fehmi Ferati ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Ja si vidhet çanta me 150 euro në një lokal në Prishtinë - 4 korrik 2017. Në një lokal të gardërobës në kryeqytet është vjedhur një kuletë nga një femër, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  Ardhja në jetë e një foshnjeje është një nga emocionet më të forta dhe më të bukura. Por ato nuk i përjetojnë vetëm prindërit e të afërmit. Vule Gjeta prej 38 .
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  LIVE nga protesta e opozitës në Pejë - arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. 3 persona kane mbetur te plagosur dhe nje tjeter ka nderruar jete si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne autostraden ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info. ONIMA - Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Emisioni 4 n'ZOOM - Ardian Bujupi, Gold Ag, Dani, Hekuran Krasniqi. Promo - Emisioni 4 n'ZOOM - Ardian Bujupi, Gold Ag, Dani, Hekuran Krasniqi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Pamje të reja nga nxjerrja e Sali Gërqinës nga Ura e Fshenjtë ONIMA - . ONIMA - Video nga portali arbresh.info Momenti kur trupi i pajetë i Sali Gërqinës nxirret ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Subscribe në Ora News këtu Ka pasur replika të ashpra mes liderit të koalicionit PAN, Kadri Veseli dhe Albin Kurtit të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Plaku kërcënon me vdekje Hashim Thaçin - arbresh.info 26 Shkurt 2016. Plaku nga Merova flet për Ali Ahmetin, Menduh Thaçin dhe. Së shpejti intervista e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Dardan Molliqaj i reziston policëve të cilët i kërkojnë ta lëshoj sallën pasi u ndërpre për një orë seanca ndaj aktivistëve të VV-së - 16 Mars 2016. Interaktv -...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  ONIMA - Video nga portali arbresh.info. Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, vizitën e parë si kryeministër e realizoi në QKUK gjatë orëve të mbrëmjes, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  Ceremonia e varrimit të Armela Segashit e cila u varros sot (26 Korrik 2016) në varrezat e qytetit në Podujevë. Varrimi i Armela Segashit.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Emisioni n'ZOOM 8 - Dafina Dauti, Xuxi, Alban Skenderaj,Miriam Cani, Drilon Jaauti, Capital T, Dhurata Ahmetaj. ONIMA - Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи