Youtube


  Qesh

  HD
  3:19
  автор | дата 14.03.2017
  • 1643717
  • 8053
  • 370
  Проголосовало пользователей: 8423
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Gramoz Kozeli Arrangement: DE VOX Lyrics: Anxhela Peristeri Hajde gezuar gjithe tani Burra gra edhe femije Jemi mbledhur dhe ket here Ta bejm jeten shend e vere Hapu hapu jete e re Sot ketu neser atje po vjen nusja me pajton Gjith shoqnia po kendon! Ref:-Qesh o qesh ti rini Merre jeten si te te vij Nje dolli per dashurine Sot me fund ne do e pime Sa kane frike nga dashuria sa jetojne pa dashuri Eshte e lehte lumturia Po me deshe mua ti! Jeta ime shume te dua Je parajsa ti per mua Zemer shpirt je vetem ti Me i bukri nsyte e mi.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2016
  Like Dhe Subscribe Per Video Tjera. @Arbe TV 2016 Facebook: https://goo.gl/ZKEzYD ============================================= . . . . . pa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.04.2012
  Tekst-Muzike:Fatmir Muja Orkestrimi:Rrahman Kryeziu StudioEroll5 EdiRifadija: +383 45 394 000 https://www.facebook.com/edirifadijaofficial ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.07.2018
  Kanali TILAGaming : http://bit.ly/2KzYzb2 Postoni Memes(Video) Ne Shqip Ktu : http://bit.ly/2KK1Cxi MOS QESH = FITO € LISTA : https://goo.gl/J1w4BX Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2016
  Gallata PA fund.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.04.2015
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.02.2013
  Per te qeshur.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.03.2016
  Qesh pa fund, try to not laught Kenga : Jason Derulo "Wiggle" ft Snoop dogg, Funny Version. :P Subscribe this channel for new Videos !
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.10.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.05.2016
  Gallata.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.10.2017
  Vetem per te qeshur Kenaquni dhe mos harroni ti beni SUBSCRIBE.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.12.2017
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.08.2017
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.11.2017
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.02.2018
  FB : https://www.facebook.com/ovlla.kevlla.tivlla.official/ IG : https://www.instagram.com/ovlla.kevlla.tivlla_official/ Subcribe.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.10.2017
  QESHE? MKE BORXH 20 EURO OSE LIKE Na ndiqni ne instagram : Danieli : https://goo.gl/y5OCgq -Dario : https://goo.gl/phTbLi Kanali Danielit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.01.2018
  Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni "SUBSCRIBE" me qellim te ngarkimit te videove te reja. Click subscribe --- https://goo.gl/Y8vmXf Doni te mosni dicka te re.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.12.2015
  hajgare pakufi faleminderit qesh me lot.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2017
  Like Dhe Subscribe Per Video Tjera. @Arbe TV 2017 Facebook: https://goo.gl/ZKEzYD ============================================= . . . . . pa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.01.2018
  Video per te qeshur me lot | Provo mos te qeshesh nqs mundesh 2018 ヅ Don't forget to subscribe ヅ.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.07.2016
  Sfida Tjera : https://goo.gl/OGJbqA Websidi Jone : http://www.albaniantv.ml/ Video Njelloj Si Kjo : https://goo.gl/EP7353 Kanali 2 : https://goo.gl/Enq5Wb Kanali I ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.10.2017
  NQS QESHE MOS HARRO LEKET OSE LIKE xD Na ndiqni ne instagram : Danieli : https://goo.gl/y5OCgq -Dario : https://goo.gl/phTbLi Kanali Danielit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.11.2012
  Femija qe qesh pa ndal ( origjinali )
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи