Youtube


  Kohavision

  HD
  1:15:13
  автор | дата 18.04.2018
  • 3609
  • 7
  • 0
  Проголосовало пользователей: 7
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2013
  Express, 15 janar 2013 - Express - Kohavision.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.09.2017
  Shfaqur në fillimin e çdo videoje në kanalin zyrtar të Kohavision-it, kjo etiketë është një "Thirrje-për-veprim" për t'u abonuar kanalit në YouTube. Burimi: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.01.2011
  E hënë 31 janar KESOVIJA, 50 VJET NË SKENË REPORTAZH NGA GRANIT KURTI E martë 1 shkurt BISEDË ME ARTISTIN RAHIM BLAK E mërkurë 2 shkurt ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.09.2012
  Emisioni SOT ne Kohavision ne sezonin e ri vjen me rubriken e re "Kafe me Lezet". Aktorja e mirenjohur kosovare do t'i bashkohet vazjave te emisionit per t'iu ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.04.2018
  The KOHA-owned 24-hour news channel, Arta, aired this spot to show basically that they care about the stories in Kosovo. Can I say anything more? Source: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.01.2011
  Video by Visar Isufi E hene Viti i Ri Artistik shenohet me Gala Mbremje E marte Bisede me piktorin Omer Kaleshi E merkure Riberja e "Smooth Criminal" nga ...
  • СКАЧАТЬ
  Interview von KOHAVISION vor dem Kampf vom 21. Mai 2016 gegen David Haye in der O2 Arena in London.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.09.2016
  Rrahja ka ndodhur ne Prishtine te hoteli Swis Diamond mes cozman albert krasniqi dhe vellaut te cozman kunder noizy don vidi varrosi dhe disa pjestareve te ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Since Kohavision redesigned the look of the Evening News (and all of its shows throughout the past year and a half), it would be a good idea to show what the ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2018
  Nëse Ju Ka Pelqy Videoja Mos Harroni , LIKE , SHARE , SUBSCRIBE , COMMENT.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2012
  Arlind R. Zylfallari me 2 golat e tij i solli fitoren e HYSIT ne shtepi. Njeri nga Golat e ZYLFALLARIT u vlersua GOLI me i bukur i javes se 7-te ne Reiffeisen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.11.2012
  WildClique & KHS Ne Lajmet E KohaVision.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.03.2018
  Genta ismajli me Nënën e saj @1KafeMeLabin ☕ Photo: @AlbiCocajPhotography #1KafeMeLabin #1KL #LabinotGashi #LabinotSGashi #KTV #KohaVision ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2014
  Albana Asllani, menaxhere e Kopshtit Joni, ishte mysafire ne emisionin e mengjesit "Sot", ne Kohavision. Tema: "Komunikimi prinder-edukatore-femije".
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.10.2017
  Promoja retrospektive e Kohavision-it, duke rishikuar emisionet që e kanë definuar KTV-në ndër vite. Transmetuar gjatë muajit shtator 2016 për përvjetorin e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.04.2012
  Korab's vision of Kohavision people when they will be 80 years old!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.12.2009
  kohavision logo with realflow plug-in.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.09.2017
  Burimi: (do shtohet më vonë) Grafika: ? Muzika: (pa muzikë) Televizioni: Kohavision Data e transmetimit: 2015 - tash Të drejtat autoriale: © KOHA Group ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.04.2017
  Video: KTV Publish: Llapi Channel.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.04.2013
  Ardian Alaj në KTV, Prishtinë - Profesionistët e teknologjisë së informacionit dhe komunikimit në Kosovë ftohen të marrin pjesë në Albanian ICT Awards 2012.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.04.2013
  Promovimi i klipit ne emisionin EXPRESS.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.07.2018
  Ledri Vula #Summer1KL #1KafeMeLabin #1KL #LabinotGashi #LabinotSGashi #KTV #KohaVision #3ND #TVHost #TVShow #producent ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2013
  E përkryera te plastika - emision i ri në Kohavision.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.10.2011
  Raporti: Dardan Selimaj Kamera: Arben Llapashtica Debutimi i tenorit Riad Ymeri ne Teatrin e Operes dhe Baletit ne Tirane. Raport nga Dardan Selimaj i ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи