Youtube


  Hajni ne Prishtine 21 03 2014

  1:39
  автор | дата 22.03.2014
  • 38744
  • 2
  • 10
  Проголосовало пользователей: 12
  Тэги: #Hajni, #Prishtine, #2014
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.02.2010
  hajni gjilan.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.09.2014
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2018
  Policia e Kosoves, arreston nje person ne Prishtine.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2014
  "Taksisti" -Tplus Nga e marta në të shtunë, ora 20:45 Një taksist me të cilin udhëtojnë për çdo ditë qytetarë të ndryshëm si nga jashtë qytetit, po ashtu edhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2014
  "Taksisti" -Tplus Nga e marta në të shtunë, ora 20:45 Një taksist me të cilin udhëtojnë për çdo ditë qytetarë të ndryshëm si nga jashtë qytetit, po ashtu edhe ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2014
  Sot gjat ores se mengjesit nje Hajdut i pa identifikuar ka grabitur nje dyqan rrobash hajduti ende nuk eshte i identifikuar.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.02.2013
  Zeri Muzikes Shqipe Www.Radioeja.Com - Www.Radioeja.Com/Video.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2014
  "Taksisti" -Tplus Nga e marta në të shtunë, ora 20:45 Një taksist me të cilin udhëtojnë për çdo ditë qytetarë të ndryshëm si nga jashtë qytetit, po ashtu edhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.06.2014
  "Taksisti" -Tplus Nga e marta në të shtunë, ora 20:45 Një taksist me të cilin udhëtojnë për çdo ditë qytetarë të ndryshëm si nga jashtë qytetit, po ashtu edhe ...
  • СКАЧАТЬ
  ORHIDEA RAMA - TE JETOSH, MES PRISHTINES DHE KAMBOXHIAS 03.06.2017.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2013
  Sa herë e vodhën familjen Podrimja nga Gjakova? Pse rastet e vjedhjeve në këtë familje nga viti 2004 akoma nuk u zbardhën? A i kreu Policia hetimet si duhet ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи