Youtube


  Emision Drejtesia ne Kosove Vjedhja Tatimore 13.04.2018

  HD
  33:28
  автор | дата 16.04.2018
  • 14236
  • 7
  • 3
  Проголосовало пользователей: 10
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.03.2016
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Debate në Komisionin Hetimor për Serverin e Tatimeve ku u dëgjua dhe fjala e ish ish-ministrit të Financave, ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи