Youtube


  Drejtesia ne Kosove

  HD
  35:1
  автор | дата 21.04.2018
  • 2691
  • 7
  • 5
  Проголосовало пользователей: 12
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.11.2012
  "Drejtësia në Kosovë" transmeton emisionin për vrasjen tragjike mes familjarëve në fshatin Reshtan të Suharekës. Si erdhi deri te rrahja dhe vrasja mes familjarëve? Kush ja vrau djalin...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.09.2015
  Në emisionin e parë për këtë sezon emisioni “Drejtësia në Kosovë” sjell hulumtimin ekskluziv për të kaluarën kriminale të valltares Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi.Hulumtimi...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.07.2014
  "Drejtësia në Kosovë" transmeton reportazhin ekskluziv me pamje nga aksioni i policisë gjatë zbulimit të laboratorit të parë të kokainës. Si u ndërtua njëri nga laboratorët më...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2013
  Aktrojnë : James Fetahu, Avni Hoti, Fatos Kryeziu, Shpëtim Kastrati, Kadrije Canolli, Korab Shabani, Flamur Fetahu,Jeton Raqi,Ibran Sejdiu-KINEZI, Sevdaim Rusinovci...info +37744/163-114...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Vyacheslav Yasyucheni Vyacheslav Yasyucheni
    Kartaly
   • Olexandr Shkrabiy Olexandr Shkrabiy
   • Edik Bodnar Edik Bodnar
    Ternopol
   • Slavik Dobrev Slavik Dobrev
    Yerevan
   • Dilera Aseeva Dilera Aseeva (онлайн)
    Chelyabinsk
   • Dima Davidyuk Dima Davidyuk
    Rovno