Youtube


  21 Grade Historiku i Vlores 26.07.2017

  10:1
  • 4351
  • 16
  • 0
  Проголосовало пользователей: 16
  21 Grade - Historiku i Vlores 26.07.2017
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Kur paguan në plazhe private për shezlong dhe cadër duhet të pajisesh edhe me kupon tatimor. Por duket se kjo nuk ndodh në një pjesë të plazheve të vendit.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.11.2016
  PER DONAZIONI MANDATE A QUESTA CARTA DI CREDITO e VAFFANCIORLA: 5305 1448 0076 2731 SE VOLETE AIUTARMI PER FARE VIDEO SEMPRE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2017
  FOLLOW -----------------♫♫---- Facebook → http://bit.ly/2x68ifc Youtube → http://bit.ly/2zyO1QP -------------♫♫------------------ © If you as...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.08.2017
  Videography& photography.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Reshje të dendura shiu kanë shkaktuar përmbytje në rrugët kryesore të qytetit të Vlorës. Në bulevardin kryesor ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.07.2017
  Vlor , Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.04.2017
  PER DONAZIONI MANDATE A QUESTA CARTA DI CREDITO e VAFFANCIORLA: 5305 1448 0076 2731 SE VOLETE AIUTARMI PER FARE VIDEO SEMPRE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.10.2017
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - "Ktu Fest" (Live nga Struga) 25.07.2016.
  • СКАЧАТЬ
  21 Gradë - Bukuritë dhe historiku i Butrintit 02.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  "SYRI I KALTER" MREKULLON TURISTET 15.07.2016.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.07.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Vlora është kthyer në atraksion jo vetëm për pushime në bregdet, por edhe për investim në prona të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.07.2017
  Benjamin Ferati, djali 24 vjeçar nga Tetova i cili humbi jetën në një nga plazhet e Vlorës në tentativë për të shpëtuar dy vajza është nderuar së fundmi me titullin ...
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Maya Alickaj 26.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Rovena Ibrahimi 26.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.06.2014
  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  21GRADE - A MUJ DULT N'MITROVICE 27.07.2107.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.07.2017
  Nje tjeter segment rrugor I eshte nenshtruar procesit te asfaltimit Eshte segmenti qe ndodhet ne nje nga zonat historike te qytetit ndersa ka inspektuar punimet ...
  • СКАЧАТЬ
  21 GRADE - ARDIAN BUJUPI 25.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Sevenin e merr malli per Kosove 04.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.07.2017
  Karaburun and Sazan trip.
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Silva Gunbardhi 26.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.07.2017
  Autoriteti Rrugor Shqiptar do të kërkojë ndryshim të kontratave për 4 kompanitë private që kanë fituar tenderat me shumë prej 120 milionë dollarësh, financim i ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.12.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Maja është një nga këngëtaret e muzikës popullore më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar.
  • СКАЧАТЬ
  Edicioni i XVI i "Hardhfest" 08.09.2017.
  • СКАЧАТЬ
  ZBULIMET ARKEOLOGJIKE NE KOMUNEN E ISTOGUT 29.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.07.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Mjetet lundruese nuk do te lejohen të lundrojnë deri ne vendosjen e piketave dhe hapësirave të përcaktuara ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.08.2017
  PER DONAZIONI MANDATE A QUESTA CARTA DI CREDITO e VAFFANCIORLA: 5305 1448 0076 2731 SE VOLETE AIUTARMI PER FARE VIDEO SEMPRE ...
  • СКАЧАТЬ
  21 GRADE - GRESA BEHLULI 20.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Blerina dhe Petrit Blerina 27.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  21 GRADE - INTERVISTE ME KRYEBASHKIUAKUN E TIRANES ERION VELIAJ 12.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  Programi i mengjesit 25.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.01.2016
  O2 Studio Foto & Video Cel :069 32 62 474.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи