Youtube


  20 12 2017 Ora 2011 Vjedhje, Prishtine

  HD
  0:18
  автор | дата 22.12.2017
  • 632
  • 1
  • 0
  Проголосовало пользователей: 1
  Vjedhje ne Mati 1, Banesat e Standardit, Prishtine.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.05.2017
  Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/persheshi/ Na ndiqni në Twitter: https://twitter.com/persheshi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Vjedhje spektakolare në një nga supermarketet e Prishtinës. Vjedhje spektakolare në mes të ditës në Prishtinë. Hajduti minoren vjedhë dy kuleta brenda të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2012
  Vjedhja e patikave ne Elite Fitnes - Fushe Kosove.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.03.2017
  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet, duke i dërguar për gjykim ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.01.2017
  Publisher: www.onair.be Plaqkitje kontrabande prostitucion dhe vrasje ne Malajzi ©Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.12.2017
  Ky është kanali zyrtar i O Karajfil ne YouTube.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.05.2018
  Hajnat ne Prishtine.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.11.2017
  PCIT OFFICIAL Kështu tentohet t'i vidhet telefoni një gruaje në Prishtinë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.09.2017
  Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur, kjo video që ka siguruar portali Arbresh.info, është një grabitje që ka ndodhur në kryeqytet me datën 26 mars të këtij viti, ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.02.2016
  Hajduti minoren vjedhë dy kuleta brenda të njëjtit lokal në Prishtinë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.11.2017
  Hajnat nuk kanë kursyer as kompaninë “Pastrimi” në Prishtinë, të cilët kanë thyer një mur të ndërtesës të kësaj kompanie, ku kanë vjedhur dy arka. Në njërën ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.12.2017
  Pak më parë ka ndodhur vjedhja e radhës në kryeqytet. Një person i moshës së mesme ka hyrë në një barnatore kinse për të pyetur për medikamente, porse po ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  Vjedhje spektakolare smartfonesh.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2017
  The market employee doesn't allow robber to steal the money.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.02.2016
  Vjedhje spektakolare në mes të ditës në Prishtinë.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.03.2017
  Abononu në kanalin e Gazetës online Insajderi në YouTube: http://smarturl.it/InsajderiYouTubeAbo / Facebook: http://smarturl.it/Insajderi-Facebook / YouTube ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2017
  Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи